Keramické dlažby, Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Popis produktu:

Keramické dlažby TERCA Klinker nabízí vysokou kvalitu, dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu. Keramická dlažba je k dispozici ve variantě zátěžová a zahradní. V obou případech nabízí mnoho rozměrových i barevných variací.

Doplňující informace:

Keramické dlažby TERCA Klinker se obvykle ukládá do pískového lože. Jsou odolná proti solení i chemické zátěži. Plocha může mít některou z klasických vazeb - rybinovou, parketovou, běhounovou nebo loktovou. TERCU Klinker lze řezat, takže keramická dlažba může mít podobu dle fantazie jejího tvůrce.

Keramické dlažby jsou v oblibě již několik století, v současné době se hojně objevují na veřejných i soukromých prostranstvích v řadě barevných variant. Tyto dlažby jsou výhodné hlavně z hlediska odolnosti vůči mrazu, povětrnostním vlivům a jsou kyselinovzdorné. Naše keramické dlažby vynikají také díky nenáročnosti údržby a ekologické výrobě. Keramické dlažby TERCA Klinker naleznou uplatnění v exteriérech i interiérech. Dlažby se ukládají do pískového či maltového lože, u venkovních ploch se využívá především pískový.
Keramická dlažba se nabízí v provedení zátěžovém a zahradním. Zátěžové provedení se uplatní především ve veřejném sektoru (náměstí, návsi, pěší zóny, parkoviště atp.) oproti zahradní dlažbě, která se využívá zejména pro plochu zatíženou jen příležitostně (příjezdy ke garážím, terasy, atria, zahradní cesty, schodiště atp.).
Keramické dlažby TERCA Klinker jsou vyráběny ve škále barev od červenohnědé až po žlutou a okrovou.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Adresa společnosti:

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
Plachého 388/28
České Budějovice
370 46

internet:

www.wienerberger.cz

Kontaktní osoby:Tel.: +420 844 111 123


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Keramické dlažby

Parametry

Název produktu: Keramické dlažby
Značka produktu: TERCA Klinker
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.